Gita Post

Gita Post

A New View Of The Earth

1.jpg

راه اندازی سامانه گیتا هاب

line-1.jpg

مرکز نوآوری گیتا جهت طراحی وساخت SDI اقدام به تولید بستری برای جستجو و به اشتراک گذاری داده ها و سرویس های اطلاعاتی مکان محور با نام گیتا هاب و با هدف تهيه آرشیو داده های ماهواره ای، اطلاعات مکانی و فراداده ها براي ارائه سرویس های عمومی و تخصصی نموده است.

در ادامه ذکر شده که با ورود به این پلتفرم، براساس سطح دسترسی هر کاربر، انتخاب محصول مورد نظر مانند تصاویر ماهواره ای، مستندات و گزارشات(گزارشات هواشناسی و …) و انتخاب لایه های اطلاعاتی مختلف(محدوده جغرافیایی و زمانی)، جستجو با شرایط تعیین شده در دسترس قرار می گیرد.

از ویژگی های این سرویس می توان به تولید بستری برای قرارگیری اطلاعات سایر سازمان ها توسط کاربران به عنوان فراداده و همچنین سامانه تولید سرویس اطلاعاتی Real Time که با تحلیل داده های ماهواره ای لندست8 جمع آوری شده، اشاره نمود.

1.jpg

Related Post

Persian

اخبار گیتا سوییت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

Read More...
News

راه اندازی سامانه گیتا هاب

مرکز نوآوری گیتا جهت طراحی وساخت SDI اقدام به تولید بستری برای اشتراک گذاری داده ها و سرویس های اطلاعاتی مکان محور نموده است.
این سامانه با هدف آرشیو داده های ماهواره ای، اطلاعات مکانی و فراداده ها اقدام به ارائه سرویس های عمومی و تخصصی نموده است.

Read More...
News

تقدیر از مرکز نوآوری گیتا در پویش کمک به سیل زدگان نوروز 1398 با حضور معاونین وزیر ارتباطات

با حضور مرتضی براری، معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران و ناظمی، معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات، از کمک و تلاش های موثر استارت‌آپ‌ها و شرکت های خصوصی فعال در حوزه های سنجش از دور، هواشناسی، نقشه برداری و مکان مبنا که در پویش کمک به مناطق سیل زده مشارکتی فعال داشتند تقدیر به عمل آمد.

Read More...
English

Gita Suite News

Gita Post Gita Post A New View Of The Earth Our mission at Tutorial zine is to keep you up to date with the latest

Read More...
English

Gita Hub News

Gita Post Gita Post A New View Of The Earth Our mission at Tutorial zine is to keep you up to date with the latest

Read More...

About

Gita Studio

Main Activities

Services

Products

Subsidiary Centers

Services

Overview

Training

Data Services

Applications

Development

Hardware Development

Consultant

Products

Gita Suite

Gita Hub

Gita Map API

Gita Cadastre

Gita Survay

Copyright ©Gita Innovation Center

Terms of Use

Privacy Policy

Legal

Sitemap